Nasi Eksperci

2

dr Agnieszka Szcześniak-Topór

Lekarz Stomatolog

W 2002 roku ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, zwłaszcza w estetycznych uzupełnieniach protetycznych oraz w stomatologii miniinwazyjnej zgodnie z zasadą „MINI­MAX” tzn minimalnej ingerencji i maksymalnego efektu, leczy także dzieci.

dr Paulina Maciejewska

dr Paulina Maciejewska

Lekarz Stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pasjonuje się nowoczesną endodoncją oraz leczeniem chorób przyzębia. Uczestniczy w licznych kursach i warsztatach dzieki którym zawsze jest na bieżąco z najnowocześniejszymi technikami stosowanymi w stomatologii.

dr Katarzyna Ludwików

Lekarz Stomatolog, ORTODONTA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji, obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w którym także prowadzi zajęcia ze studentami . Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i zdejmowanymi. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje, w ciągu 6 lat uczestniczyła w ponad 100 zjazdach, kursach i konferencjach ortodontycznych, na których także przedstawiała swoje przypadki. Autorka artykułów w ortodontycznych czasopismach.

dr Natalia Białek

Lekarz stomatolog

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Jej główne zainteresowania zawodowe to: stomatologia zachowawcza, endodoncja i chirurgia. W tych dziedzinach stale się rozwija. Uczestniczy w licznych kursach i konferencjach, by stale podnosić swoje kompetencje. Zawsze cierpliwa i uśmiechnięta dla dzieci i dorosłych pacjentów.