Nasi Eksperci

P2610094a

dr Agnieszka Szcześniak-Topór

Stomatolog

W 2002 roku ukończyła Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w stomatologii estetycznej, zwłaszcza w estetycznych uzupełnieniach protetycznych oraz w stomatologii miniinwazyjnej zgodnie z zasadą „MINI­MAX” tzn minimalnej ingerencji i maksymalnego efektu, leczy także dzieci.

P2600953a

dr Julia Reymond

Stomatolog, specjalista chirurgii stomatologicznej

W 2007 roku ukończyła Uniwersytet Medyczny w Warszawie. Wykonuje zabiegi w zakresie chirurgii stomatologicznej, periodontologii, protetyki oraz stomatologii zachowawczej. Autorka licznych prac naukowych i czynna uczestniczka szkoleń oraz konferencji.

P2600972a

dr Paulina Maciejewska

Stomatolog

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pasjonuje się nowoczesną endodoncją oraz leczeniem chorób przyzębia. Uczestniczy w licznych kursach i warsztatach dzieki którym zawsze jest na bieżąco z najnowocześniejszymi technikami stosowanymi w stomatologii.

dr Bartłomiej Ciągło

Stomatolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pasjonat chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej, w tym też kierunku nieustannie dokształca się. Cierpliwy i obdarzony dużym  poczuciem humoru lekarz. Lubiany przez dzieci.

dr Agata Kupiec-Mamot

dr Agata Kupiec-Momot

Stomatolog

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szczególnie interesuje się stomatologią zachowawczą, nowoczesną endodoncją oraz leczeniem najmłodszych pacjentów, do których ma wyjątkowe podejście. Swoje kwalifikacje stale podnosi uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. Płynnie włada językiem angielskim i niemieckim. Jest pasjonatką swojego zawodu, a sympatię pacjentów zjednuje sobie cierpliwością i poczuciem humoru.
P2610164a

Anna Jóżwik

Higienistka i Asystentka

Absolwentka Higieny stomatologicznej na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzi zabiegi higieniczne i profilaktyczne oraz instruktaże technik szczotkowania zębów, używania nici dentystycznych. Specjalistka od higieny jamy ustnej.