Nasi Eksperci

2

dr Agnieszka Szcześniak-Topór

Lekarz Stomatolog

Właścicielka Best Dent

W 2002 roku ukończyłam Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuję się w stomatologii estetycznej, zwłaszcza w estetycznych uzupełnieniach protetycznych oraz w stomatologii mini inwazyjnej. Pracuję zgodnie z zasadą „MINI­-MAX” tzn minimalnej ingerencji w tkanki zęba i maksymalnego efektu terapeutycznego i estetycznego.  Z sukcesem “oswajam” nawet najbardziej bojaźliwych pacjentów, obdarzając ich dużą dozą empatii i uśmiechu.

dr Paulina Maciejewska

dr Paulina Maciejewska

Lekarz Stomatolog

ENDODONCJA MIKROSKOPOWA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Pasjonuje się nowoczesną endodoncją  oraz protetyką. Uczestniczy w licznych kursach i warsztatach dzieki którym zawsze jest na bieżąco z najnowocześniejszymi technikami stosowanymi w stomatologii. Pasjonatka endodoncji mikroskopowej.

dr Katarzyna Ludwików

Lekarz Stomatolog,

ORTODONCJA

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. W 2013r. ukończyła dwuletnie Studium Doskonalenia Praktycznego w Ortodoncji, obecnie jest w trakcie studiów doktoranckich w Zakładzie Ortodoncji Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w którym także prowadzi zajęcia ze studentami . Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych, aparatami stałymi i zdejmowanymi. Systematycznie uczestniczy w kursach i ciągle podnosi swoje kwalifikacje, w ciągu 6 lat uczestniczyła w ponad 100 zjazdach, kursach i konferencjach ortodontycznych, na których także przedstawiała swoje przypadki. Autorka artykułów w ortodontycznych czasopismach.

Kopia piotr martiszek zdjecei

dr Piotr Martiszek

Lekarz stomatolog

CHIRURGIA, IMPLANTY

Absolwent kierunku lekarsko-dentystycznego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie, a także stażysta Klinicznego Oddziału Chirurgii Szczękowo-Twarzowej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. F. Chopina w Rzeszowie oraz Oddziału Klinicznego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej 4 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką we Wrocławiu. 

Swoją pasję do chirurgii zaczął rozwijać już podczas studiów, pracując jako wolontariusz w Klinicznym Oddziale Chirurgii Szczękowo-Twarzowej w SPSK I w Lublinie w ramach działalności Koła Naukowego Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. 

Obecnie specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej w Klinicznym Oddziale Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Centralnego Szpitala Klinicznego MON w Warszawie. 

W zakresie wykonywanych zabiegów znajduje się chirurgiczne usuwanie zębów, chirurgia przyzębia, implantologia, zaawansowane metody rekonstrukcji kości w obrębie jamy ustnej, chirurgiczne wspomaganie ortodoncji oraz chirurgia zatok szczękowych. 

Uczestnik licznych konferencji oraz kursów doszkalających z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii, m.in.:

  • Privatzahnklinik Schoss Schellenstein GmbH, International Centre for Implantology and Oral Surgery, Olsberg Germany. 

Certificate: „Augmentation procedures part I : bone harvesting techniques, augmentation and soft tissue surgery” (2017)

  • Ortofan : Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PERIODONTOLOGICZNA CHIRURGIA PLASTYCZNA – prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
  • Ortofan :   Praktyczny kurs teoretyczno – praktyczny PIEZOCHIRURGIA – ULTRADŹWIĘKOWA DEKORTYKACJA PRZYZĘBIA – prof. Serge Dibart (Boston University) – (2017)
  • Centrum Stomatologiczno-Implantologiczne Dijakiewicz, „Zaawansowany kurs praktyczny z pacjentami ”Chirurgia implantologiczna” (2016)
  • ZIMMER BIOMED Institute Switzerland, „Hands-on Workshop in Advanced Surgery & Prosthetics” (2015)
  • Oral Surgery Academy in Wroclaw, „Czynniki protetyczne wpływające na stabilność tkanek wokół implantów”, „Anatomiczne i fizjologiczne uwarunkowania w proedurach leczniczych z zakresu chirurgii jamy ustnej” (2014) 
  • Międzynarodowe Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe, Lublin, „Problemy Chirurgiczne w codziennej praktyce stomatologicznej” (2014)
  • Kurs Medyczny Quintessenz, “IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka” (2013)
  • Katedra i Klinika Chirurgii Stomatologicznej UM w Poznaniu, Praktyczny kurs implantologii stomatologicznej (2013)
  • IMPLANTY. Idea. Sztuka. Praktyka, „Seminarium specjalistyczne. Nowe propozycje w procedurach rekonstrukcji kości” (2013)